Dr. Kandulu’yu, son zamanlarda cerrah arkadaşlarımın kendisinden çok sık bahsetmelerinden dolayı Katar’da vermiş olduğu seminerine katıldım ve orada kendisini tanıma fırsatı yakaladım. Kursuna katıldıktan sonra şunun farkına vardım; Dr. Kandulu sınırsız sayıda çalışmalarda bulunmuş tecrübeli ve branşında çok da başarılı bir cerrah. Vakalara göre High def ve Vaser tekniklerini birlikte kullanmakta. Bu sebeple ben de çalışmalarımda artık iki teknolojiyi de kullanmaya başlayacağım. Ayrıca kurstan sonra Dr. Kandulu sayesinde bu operasyonlarda kullanacağım makinaları tedarik edebileceğim kişilerle de tanışma fırsatı buldum. Dr. Kandulu’nun katılmış olduğum seminerinde ve kursunda toplam 3 gün geçirdim ve bu sürede birçok vakaya da tanık olmuş oldum. Liposakşın operasyonlarında, Vaser teknolojisini nasıl kullanabileceğimi öğrendim. En önemlisi de hastalar üzerinde bu çok kullanışlı bulduğum makinelerle çalışma fırsatı elde ettim. Kursa katılan meslektaşlarımla beraber uzun sohbetler gerçekleştirdik.

Benim için en önemlisi kendi çalışmalarım sırasında yaşadığım birkaç ufak problemin çözümü için katılımcı doktorlardan ve en önemlisi Dr. Kandulu’dan fikirler aldım. Bu sohbetler sırasında, meslektaşlarımdan ve Dr. Kandulu’dan aldığım fikirler hastalarımla yaşadığım problemlerde benim için çok güzel bir çözüm çalışması oldu. Geleneksel liposakşın çalışmalarının aksine, burada hakkında birçok şey öğrendiğimiz Vaser teknolojisi gerçekten geleneksele göre çok üstün bir konumda. Dr. Kandulu’nun, üstün Vaser teknolojisi ile gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarını gördüm ve bunların sonuçları çok mükemmel. Buradayken farklı bir şeye daha tanık oldum. Bu da hastaların tipolojileri ile ilgili bir noktaydı. Dr. Kandulu’nun hastaları, benim Katar’da tanık olduğum, daha doğrusu ilgilendiğim hastalardan çok farklıydı. Benim hastalarımın birçoğunun obezite, diyabet ve diğer sağlık problemleri mevcut. Bu kursta öğrenmiş olduğum faydalı yöntemlerin ve en önemlisi elde ettiğim deneyimlerin hepsini, ülkemde hastalarımla olan çalışmalarımda uygulayacağım. Sonuç olarak baktığımda, bu kurs benim için gerçekten çok güzel geçti. Kendi bilgi birikimlerinin üstüne yenilerini eklememe yardımcı oldu. Kendi ülkelerinde bu alanda operasyonlar gerçekleştiren tüm cerrahlara önerim kesinlikle Dr. Kandulu’nun vermiş olduğu bu kursa katılmalarıdır. Dr. Kandulu ve ekibine teşekkür ediyorum.

Dr. Halid el Hamdani, Katar
Her şeyden önce, Dr. Kandulu’ya beni meslektaşı olarak görüp kursuna kabul ettiği için teşekkür etmek isterim. Kendisinin bizlere göstermiş olduğu misafirperverliğinden, derslerinin ve anlatımının akıcılığına kadar olan tüm süreçten açıkçası çok memnun oldum. Düzenlemiş olduğu bu kurs gerçekten iyi organize edilmişti. Benimle ve tüm meslektaşlarımla paylaşmış olduğu bilgi hazinesi, bizlerin bu alanda gelişmesi için çok büyük bir fırsat oldu. Birçok farklı ülkede, değişik kurslara ve seminerlere katılmış olsam da bu kadar yararlı bir kursa hiç katılmamıştım. Vaser High def lipodsuction alanlarında daha fazla yenilikler ve bilgiler öğrenmek isteyen tüm cerrahların, bu kursa katılmaları gerektiğini düşünüyorum. Bu kurs bizlere sadece teorik fayda sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda hastalar üzerinde çalışarak pratik beceri kazanmamızı da sağlıyor. Örneklemler için sadece 2 ve 3 vaka ile çalışmayıp en az 8, 9 hasta ile çalıştık. Öğrenmiş olduğumuz yeni Rinoplasti yöntemleri de çok kullanışlıydı. Dr. Kandulu çok deneyimli bir cerrah ve çok büyük bir bilgi birikimine sahip. Ben de her şey için Dr. Kandulu’ya teşekkür ederim. Ondan çok şey öğrendim ve eminim öğrendiklerimi çalışmalarımda uygulamak çok iyi olacak. Onun verdiği bilgileri Sofya’da kendi çalışmalarımda kullanacağıma ve çok iyi sonuçlar elde edeceğime eminim. Bence Dr. Kandulu bu alanda en iyisi.
Dr. Dankov, Sofya
Dr. Kandulu’nun vermiş olduğu kursa katılmak için İstanbul’a geldim. Kurs Genel anlamda high def liposakşın üzerine bir kurs oldu. Katılmış olduğum bu kurs çok iyi organize edilmişti ve aynı zamanda bilgi doluydu. Bu kursta high def liposakşın hakkında birçok şey öğrendim ve bu elbette kendi operasyonlarımda alacağım sonuçların daha iyi olmasına büyük katkı sağlayacaktır. Dr. Kandulu çok profesyonel ve çok yetenekli bir cerrah. Bu kursta geçirdiğim günlerde ondan birçok şey öğrendim. Vaser tekniği ile alakalı kendi yeteneklerimi geliştirmek adına birçok ince detay öğrenmemde çok büyük katkı sağladı. Hastalardan aldığımız sonuçlar şaşırtıcı bir biçimde çok iyiydi ve aynı zamanda hastaların tüm operasyon süreçlerine, öncesine ve sonrasına tanıklık etme fırsatım oldu. Dr. Kandulu çok mütevazi ve çok sıcakkanlı. Kurs süresi boyunca bizlere çok iyi davrandı ve bizlere kendi deneyimlerini aktardı. Bu fırsatı elde edebildiğim için çok şanslı hissediyorum.
Dr. Faysal Obeid, Suudi Arabistan
Bugün sizlerle İstanbulda Vaser high def liposakşın ile ilgili katıldığım kursta edindiğim deneyimlerimi paylaşmak isterim. Aslında bu kurs kendini vaser high def liposakşın tekniklerinde ustalaştırmak isteyen herkes için gerçekleşmiştir. Bu kurs İstanbulda Dr. Kandulu tarafından organize edilmiştir ki kendisi vaser high def alanında çok profesyonel bir cerrahtır. Bugünlerde yaşamış olduğum deneyimler gerçekten çok eğitici ve bilgilendiriciydi. Açıkcası bütün bunlar çok kullanışlı bilgilerdir.
Ben bu alanda çalışan tüm cerrahlara bu kursa katılmalarını tavsiye ederim hatta bu Liposuction için kullanılan bu etkili makineleri kullanmadan önce bu kursa katılım göstermeleri daha da iyi olacaktır. Bu makineler gerçekten operasyonlarda çok etkili fakat bunların nasıl kullanıldığını öğrenmek için bu kurslara katılmak gerçekten çok fayda sağlayacaktır. Dürüst olmak gerekirse, Dr. Kandulu bana be diğer tüm meslektaşlarıma çok arkadaşça davrandı. Onun sayesinde kendimi adeta evimde hissettim. Aslında bu eğitimle ilgili özel olan şey, hastaların seçilmesindeki özen, operasyonda verilen önemli ipuçları ve tüm bunların da üstünde operasyonların sonuçlarının ne olduğuydu. Hiç şüphesiz Burada edindiğimiz beceriler bizlerin yeteneklerini ve güvenliğimizi arttıracaktır ve aynı zamanda hastanın sonuçlarından almış olduğu memnuniyet en üst noktaya ulaşacaktır. Bu işemlerin bir güzelliği de operasyonların hemen ardından başarılı sonuçları masanın üzerinde görebiliyor olmamızdı. Şimdiye kadar bu kursta 2 gün geçirdik ve bugün de son günümüz ve ben burda elde ettiğim deneyimlerden ötürü çok mutluyum ve aynı zamanda çok memnunum. Öncelikle, Bizleri kliniğine çok güzel karşıladığı ve aynı zamanda bizlere birer arkadaş gibi davrandığı için Dr. Kandulu ve onun profesyonel ekibine çok teşekkür ederim.

Estetik cerrahı meslektaşlarıma bu kursa katılmalarını ısrar ile tavsiye etmekteyim. Bu alanda bu makineleri kullanmanın en iyi şeklini öğrenmek istiyorlarsa bu kursa kesinlikle katılım göstermeleri onlara çok büyük fayda sağlayacaktır. Kurs sadece 3 gün ama bu kısa zamanda öğrendiğiniz her ufak detay sizlerde büyük değişim yaratacaktır. Ayrıca bu işlemleri yaptırmak isteyen hastalara da bir tavsiye vermek gerekirse, bu operasyona başvurmadan önce bu makinelerde gerçekten deneyim sahibi olan bir cerrahtan eğitim almanız ve bunun için de Dr. Kandulu gibi başarılı bir cerrah seçmeniz sizlerin sağlığı için çok faydalı olacaktır. Bu sizin kendi güvenliğiniz için çok büyük önem teşkil etmektedir. Dr. Kandulu’ya tekrardan çok teşekkür ederim.

Dr. Omar, BAE
Şu anda Tahran Üniversitesi’nde profesörün asistanlığını yapmaktayım. Bu kurs için İstanbul’a gelmemin sebebi, vaser liposakşın alanında Türkiye’nin çok iyi olması ve hastalarda uygulanan işlemden alınan sonuçların çok iyi olmasıdır. Dr. Kandulu çok iyi bir insan ve vaser liposakşın alanında gerçekten dünyanın en önemli uzmanlarından birisi. Aynı zamanda sahip olduğu ekip de aynı derecede profesyonelliğini korumakta. Onun kliniğinde geçirdiğim bu kısa sürede vaktimi çok iyi değerlendirmiş oldum ve bundan büyük bir keyif aldım. Bu operasyonların gerçekleştiği hastaneler de çok hijyenik ve sağlıklıydı.
Dr. Muhsin Hassan, İran
Bu ileri seviye liposuction uygulama kursuna katılma sebebim, Dr. Kandulu tarafından kaliteli bir eğitim almaktı. Eğitimler 3 gün sürdü ve açıkça söyleyebilirim ki bu eğitimler estetik cerrahı için çok önem teşkil etmektedir. Eğitimler süresince bu alanda yeni olan makineler hakkında birçok şey öğrendik ve bunları uygulamalı olarak da kullandık. Ben bütün meslektaşlarıma bu makineler hakkında bilgi almasını kesinlikle tavsiye etmekteyim. Dr. Kandulu çok iyi bir insan ve bize tüm bu eğitimler boyunca her zaman birer arkadaş gibi davrandı ve bize vaser teknikleri hakkında çok önemli bilgiler vermekten de geri durmadı. Bu tarz bir eğitimi tüm meslektaşlarıma tavsiye ediyorum yalnız bu eğitimleri alacağınız kişi de Dr. Kandulu gibi alanında çok profesyonel olmak zorunda bunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Dr. Kandulu’nun kendisi gibi tüm ekibi de çok iyilerde ve klinikleri çok hijyenik bir ortamdı. Operasyonların gerçekleştiği odada çok rahat hissettim açıkcası. Dr. Kandulu’ya bu şahane eğitim için çok teşekkür ederim.
Dr. Ahmed İbrahim, Katar
Kosova’da estetik cerrahlığı yapmaktayım. Vaser hig def liposakşın ile ilgili İstanbul’da olmaktan çok memnunum. Bu eğitimler süresinde bize bir öğretmenlik, bir liderlik yapan Dr. Kandulu gerçekten mükemmel birisi. Aynı zamanda burada geçirdiğim süre zarfında kendisinden birçok önemli bilgiler öğrendim. En kısa zamanda kendi ülkeme geri dönüp bu teknikleri uygulamaya başlayacağım ve bunun için çok sabırsızlanıyorum. Dr. Kandulu ve onun tüm profesyonel ekibi sizler gerçekten en iyilerisiniz.
Dr. Adem, Kosova
Bizzat Dr. Kandulu tarafından, bu kursa katılımımdan ötürü Vaser high def liposakşın ile ilgili sertifika almış bulunmaktayım. Doğruyu söylemek gerekirse bu kurs süresi boyunca bilmediğim o kadar çok şey öğrendim ki çok kez şaşkına döndüm. Dr. Kandulu mükemmel bir estetik cerrah. Kendisi Vaser high def liposakşında gerçek bir usta. Aynı zamanda mükemmel bir eğitmen. Burada yaklaşık 5 gün kaldım ve bu süre zarfında 14 hasta ile çalışma fırsatı elde ettim. Gerçekten aynı zamanda öğrendiklerinizi pratiğe dökebileceğiniz bir seminer. Bu sayede hastalar ile bizzat çalışarak Vaser high def alanındaki bu yenilikleri kendiniz deneyimlemiş oluyorsunuz. Her kim Vaser high def liposakşın alanında bir şeyler öğrenip kendini geliştirmek ve deneyimlerine en yeni teknikleri eklemek istiyorsa, Dr. Kandulu ile iletişime geçip ondan bu eğitimleri almasını tavsiye ederim. Çünkü tüm bu eğitimlerin sonunda Vaser high def liposakşın alanındaki tüm görüşleriniz değişecektir.
???, BAE
Yaklaşık 18 yıldır plastik cerrahlığı yapmaktayım. Dr. Kandulu çok iyi bir dostum. Bir Türk plastik cerrah olarak onun bu düzenlediği kurstan onur ve gurur duydum. Gerçekten çok faydalı bir kurs. Gerek yeni başlayanlar için gerekse bu işte benim gibi tecrübeli insanlar için gerçekten erişilmez bir fırsat. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Gerek teorik eğitim gerekse hasta uygulamaları gayet başarılıydı. Kendisi kursiyerlere hasta ile temas etme hakkını verdi ve bence katıldığım en iyi kurslardan biri olduğunu söyleyebilirim.
Dr. Çağrı Sade, Türkiye
Dr. Kandulu tarafından bu kursta eğitim almaya karar verdim ve bunun için gerçekten çok mutluyum. Bu kurs benim için oldukça bilgilendiriciydi. Eğitim boyunca gerçekten öğrendiklerimi birebir pratik yapabilmek deneyimlediğim en iyi şeydi. Bundan ötürü hem erkek hem kadın hastalarımda Vaser high def tekniğini uygulamak için artık kendime daha çok güveniyorum. Dr. Kandulu bana birçok faydalı bilgi verdi. Aynı zamanda sergilemiş olduğu tutumları çok arkadaşçaydı. Eğitim geçirdiğim her bir vakitten çok keyif aldım. Vaser high def liposakşın alanında operasyonları gerçekten doğru bir şekilde ve en önemlisi kendilerine güvenerek yapmak isteyen tüm estetik cerrahlara, DR. Kandulu’dan bu eğitimi almalarını öneriyorum.
Dr. Ali, İngiltere